46. Ińskie Lato Filmowe


Karnet specjalny na projekcje, koncerty i bankiet otwierający festiwal

Dla uczestników, którzy chcą wziąć udział w całej imprezie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zakup karnetu. Na pojedyncze pokazy będą sprzedawane bilety w cenach od 10 do 15 zł.

Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie wydarzenia festiwalowe. W przypadku dużego zainteresowania pokazami posiadacze karnetów mają gwarancję wejścia na seans. Cena karnetu: 280 zł. Warunkiem zakończenia procedury kupna karnetu jest jego opłacenie w terminie do 31 lipca 2019 roku. Liczba karnetów jest ograniczona. Karnety będzie można odbierać od godziny 15:00 pierwszego dnia festiwalu w biurze festiwalowym w kinie Morena w Ińsku, ul. Przybrzeżna 1.

Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola oznaczone * oraz dodaj nasz adres karnety@ilf.org.pl do białej listy filtra antyspamowego.
W przypadku zamówienia większej liczby karnetów koniecznie podaj w uwagach ich łączną liczbę oraz imiona i nazwiska osób.

Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Adres email *
Telefon *
Uwagi
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Ińskie Lato Filmowe w zakresie niezbędnym do realizacji procesu sprzedaży karnetu festiwalowego. Oświadczam, że znam prawo do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych. Dane podaję dobrowolnie. Ponadto oświadczam, że zapoznałem się się z polityką prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji dotyczących festiwalu (newsletter) od Stowarzyszenia Ińskie Lato Filmowe (dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim). Oświadczam, że znam prawo do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych. Dane podaję dobrowolnie.