152
169

Karnet na wydarzenia festiwalowe 51. Ińskiego Lata Filmowego

Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie wydarzenia festiwalowe. Cena karnetu: 500 zł. Warunkiem zakończenia procedury kupna karnetu jest jego opłacenie w terminie 3 dni od złożenia zamówienia. Liczba karnetów jest ograniczona. Karnety będzie można odbierać od godziny 15:00 pierwszego dnia festiwalu w biurze festiwalowym w Galerii O.Mega w Ińsku, ul. Bohaterów Warszawy 4/u4.

Jedno zatwierdzenie formularza to zamówienie maksymalnie pięciu karnetów. W przypadku potrzeby zamówienia większej liczby karnetów wypełnij formularz wielokrotnie. Możesz używać tego samego adresu e-mail i numeru telefonu do zamówień dla wielu osób.

Podczas festiwalu również będzie prowadzona sprzedaż gadżetów. Chcąc mieć gwarancję zakupu, możesz je zamówić już teraz, w trakcie zamawiania karnetu.


Proszę uzupełnij wszystkie wymagane pola oznaczone * oraz dodaj nasz adres karnety@ilf.org.pl do białej listy filtra antyspamowego.

Dane zamawiającego

imię i nazwisko *
miejscowość *
adres e-mail * Proszę podać poprawny adres e-mail

telefon *
uwagi

Dane posiadaczy karnetów

Wypełnij kolejno tylko tyle wierszy, ile zamawiasz karnetów.
Imię i nazwisko posiadacza karnetu nie musi się pokrywać z danymi zamawiającego.

imię i nazwisko koszulka (dodatkowa opłata 75 zł)   kubek (dodatkowa opłata 30 zł)
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Ińskie Lato Filmowe w zakresie niezbędnym do realizacji procesu sprzedaży karnetu festiwalowego. Oświadczam, że znam prawo do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych. Dane podaję dobrowolnie. Ponadto oświadczam, że zapoznałem się się z polityką prywatności.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji dotyczących wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie Ińskie Lato Filmowe (dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim). Oświadczam, że znam prawo do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych. Dane podaję dobrowolnie.
Zatwierdzenie formularza zakupu karnetu oznacza akceptację Regulaminu sprzedaży w ramach 51. Ińskiego Lata Filmowego.